BDCOM GP1702-1G
BDCOM GP1702-1G
750 грн
GP1702-1G BDCOM - гігабітний абонентський термінал технології GPON на чіпсеті Realtek, розроблений для застосування в рішеннях FTTH/FTTB. Підтримка розширеного розподілу динамічної смуги пропускання і точного обмеження пропускної здатності, що дозволяє користувачам спільно використовувати ресурс смуги пропускання 2,5 Гбіт / с. Також підтримується функцію QOS, яка гарантує надійне якість обслуговування і пріоритет обслуговування.
Висока пропускна здатність: підтримка швидкості передачі PON з висхідній швидкістю 1,25 Гбіт/с і низхідній швидкістю 2,5 Гбіт/с.
Забезпечення якості обслуговування: VLAN, STP, ізоляція портів, ACL, QoS, шторм-контроль.
BDCOM P1501
BDCOM P1501
750 грн
P1501DT BDCOM — гігабітний абонентський термінал технології GEPON на чіпсеті Realtek, розроблений для застосування в рішеннях FTTH/FTTB.
Підтримка симетричної швидкості передачі PON з висхідною/низхідною швидкістю 1,25 Гбіт/с.
VLAN, STP, ізоляція портів, ACL, QoS, шторм-контроль.
DВАтаRate-Limit, підтримка розширеного розподілення динамічної смуги пропускання та точних меж смуги, яка дозволяє користувачам відповідно розподіляти пропускну здатність.
Стандартний та розширений OAM, у відповідності зі стандартами CTC 2.1/3.0, включаючи налаштування, сигналізацію та моніторинг продуктивності.